ADMINISTRACJA BIURO

Kursy odbywają się w trybie ciągłym, jednak na duże zainteresowanie prosimy o zapisy telefoniczne lub poprzez formularz.

Zobacz nasze kursy z kategorii administracyjno-biurowych

Microsoft EXCEL - optymalizacja pracy

Celem kursu jest poznanie, uzupełnienie, nabycie nowej i utrwalenie wiedzy na temat zastosowań arkusza kalkulacyjnego MS-EXCEL w codziennej pracy. MS-EXCEL – arkusz doskonały – tak wiele osób wypowiada się o programie. Zdając sobie sprawę z faktu, że MS-EXCEL jest często podstawowym narzędziem pracy dla pracowników wielu branż przygotowaliśmy kurs – szkolenie – MS-EXCEL – optymalizacja pracy w dwóch wariantach: kurs podstawowy i kurs średniozaawansowany.

Kurs – Canva dla początkujących

Kurs jest adresowany do wszystkich, którzy chcą tworzyć atrakcyjne graficznie projekty, a także wykorzystać możliwości środowiska projektowania online. Krok po kroku nauczysz się poruszać po Canvie, poznasz jej interfejs i zaczniesz samodzielnie tworzyć piękne grafiki do użytku w social mediach (posty reklamowe, cover photo, okładki wydarzeń), animacje oraz rozbudowane prezentacje.

Księgowość komputerowa (z obsługą Symfonia, Insert, Płatnik)

Celem kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej z zakresu obsługi ‘małej’ (prowadzonej na zasadach ogólnych) i pełnej księgowości z elementami kadr i płac. Kurs jest przygotowany zarówno dla osób chcących zostać pracownikami księgowymi jak i dla osób pracujących na co dzień na tych stanowiskach. Oprócz zagadnień teoretycznych z zakresu rachunkowości i finansów kursu dzięki którym słuchacz zapoznaje się z obowiązującymi przepisami i procedurami regulującymi funkcjonowanie działów księgowości, kadr i płac, duży nacisk jest skoncentrowany na elektronicznej obsłudze systemów Symfonia i Płatnik ZUS.

Magazynier – hurtownik (z obsługą wózka widłowego)

Celem kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu gospodarki magazynowej oraz zagadnień komputerowej obsługi sprzedaży i magazynów. Kurs jest przygotowany zarówno dla osób chcących zostać pracownikami magazynowymi jak i dla osób pracujących na co dzień na tych stanowiskach.

Sprzedawca / Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych

Celem kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej do wykonywania zawodu sprzedawca – kasjer. Wiedza z zakresu towaroznawstwa, handlu i dokumentacji handlowej, organizacji technik sprzedaży, prawa pracy i prawa cywilnego. Podstawy marketingu i reklamy wraz z handlem elektronicznym. Obsługa kas fiskalnych, metkownic, terminali płatniczych i czytników kodów kreskowych wraz z komputerową obsługą procesu sprzedaży i magazynowania.

Kurs WORDPRESS – Systemy zarządzania treścią

Kompleksowy kurs pozwalający poznać zasady i techniki projektowania projektowanie i administrowania systemem zarządzania treścią (CMS) – WORDPRESS. Zajęcia dydaktyczne kierujemy do przyszłych projektantów stron, osób zawodowo zajmujących się marketingiem internetowym, pracowników działów marketingu odpowiedzialnych za administrację serwisem internetowym firmy lub instytucji, brand managerów, osób odpowiedzialnych za współpracę z zewnętrznymi agencjami administrującymi stronami internetowymi etc…

Programowanie stron i serwisów WWW

Kompleksowy kurs pozwalający poznać zasady i najnowsze techniki projektowania stron i serwisów internetowych. Zajęcia dydaktyczne kierujemy do przyszłych projektantów stron, osób zawodowo zajmujących się marketingiem internetowym, pracowników działów marketingu odpowiedzialnych za administrację serwisem internetowym firmy lub instytucji, brand managerów, osób odpowiedzialnych za współpracę z zewnętrznymi agencjami administrującymi stronami internetowymi etc…

Kurs AutoCAD / Inventor – Komputerowe Wspomaganie projektowania

Kurs dotyczy obsługi i projektowania w AutoCAD – najpopularniejszym edytorze grafiki inżynierskiej – rysunku technicznego – programu klasy CAD (Computer Aided Design) – Komputerowego wspomagania projektowania. Program kursu zakłada kompleksowe omówienie technik i zasad pracy w programie pozwalając słuchaczowi po zakończeniu kursu rozpocząć samodzielną pracę w programie. Poziom kursu określamy jako średnio zaawansowany, nie zakładamy natomiast aby słuchacz chcąc wziąć udział w kursie musiał posiadać jakąkolwiek umiejętności związane z AutoCAD.

Grafika komputerowa w Corel DRAW! Adobe photoshop, InDesign, Ilustrator

Program kursów przewiduje praktyczną naukę obsługi programów będących standardami jeśli chodzi o projektowanie i obróbkę grafiki wektorowej i rastrowej – Adobe PHOTOSHOP i Corel DRAW! oraz Adobe InDesign czy Adobe Ilustrator. Zajęcia skierowane są do wszystkich osób, które zawodowo lub prywatnie interesują się grafiką komputerową. Zapraszamy przyszłych grafiki, osoby zawodowo zajmujące się marketingiem i promocją, pracowników działów marketingu odpowiedzialnych za projektowanie lub współprace przy projektowaniu graficznym, brand managerów etc…

Kadry, Płace, ZUS, HR, Prawo Pracy

Celem kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej z zakresu elektronicznej obsługi kadr i płac w firmie wraz z programem Płatnik ZUS. Jest przygotowany zarówno dla osób chcących zostać pracownikami kadrowo – płacowymi jak i dla osób pracujących na co dzień na innych stanowiskach związanych z kadrami, płacami i księgowością. Duży nacisk jest skoncentrowany na elektronicznej obsłudze działu kadr i płac w pakiecie Symfonia, programach Płatnik oraz MS-Excel.

Kursy dla archiwistów I i II stopnia

Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Kształcenia Archiwistów w Poznaniu uprzejmie informuje, że organizuje kursy archiwalne I i II stopnia dla pracowników odpowiedzialnych za prowadzenie archiwów zakładowych lub składnicy akt w zakresie właściwego postępowania z dokumentacją.

Najbliższe terminy:

Generated by wpDataTables