WYNAJEM SAL
SZKOLENIOWYCH

Proponujemy atrakcyjne warunki wynajmu sal szkoleniowych w światnych, dobrze skomunikowanych lokalizacjach.Wszystkie sale posiadają wyposażenie dydaktyczne i urządzenia multimedialne: ekrany, projektory, notebooki szkoleniowe. 
Prosimy o  kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów współpracy

Lokalizacja Konin

  • ul. Zofii Urbanowskiej 9, 62-500 Konin
  • 63 242 08 96
  • szkoly@zdz.konin.pl

Wynajem sal szkoleniowych w Koninie

Zakład Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Koninie znajduje się w starej części Konina przy ul. Zofii Urbanowskiej 9, tuż przy Bulwarze Nadwarciańskim. W pobliżu usytuowane są budynki Urzędu Miejskiego w Koninie, siedziba KRUS, I Liceum Ogólnokształcące i Park Miejski im. Fryderyka Chopina. W bardzo prosty sposób można do nas dojechać samochodem przez „przeprawę”, ale równie prosto autobusem komunikacji miejskiej.

Oferujemy Państwu wynajem sal szkoleniowych do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych.
ZDZ jest właścicielem dużego budynku dydaktyczno-szkoleniowegow wybudowanego w 2003 roku jako swoją siedzibę ZDZ Centrum Kształcenia w Koninie. Oprócz kilkunastu sal dydaktycznych wykorzystywanych podczas szkoleń i zajęć w szkołach, posiadamy pełne zaplecze sanitarne, a także salę, w której można przygotować poczęstunek. Budynek spełnia normy bhp i przeciw pożarowe.

Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi zasobami potrzebnymi do realizacji szkoleń (kursów): sale, stoliki, krzesła, tablice, tablice suchościeralne, flipcharty, projektory multimedialne, tablice interaktywne, wizualizery, komputery stacjonarne i laptopy.

SALA KOMPUTEROWA 1

O powierzchni 35 m². Sala jest przygotowana do prowadzenia zajęć wymagających użycia komputera (np: podstawy obsługi komputera, pakiet Office- Word, Excel, PowePoint, Access) Sala przeznaczona jest dla 16 osób.

Wyposażenie: 16 stanowisk komputerowych, Projektor multimedialny, tablica suchościeralna, flip-chart, Internet.

SALKA konferencyjna nr 1

Sala wykładowa o powierzchni 30 m². 

Lokalizacja: parter, dostępna dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Na parterze w pobliżu znajduje  się toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnością.

Przeznaczone do prowadzenia szkoleń, warsztatów, konferencji mieszcząca 10-12 osób.

 

SALA wykładowa nr 16

Sala wykładowa o powierzchni 40 m². 

Lokalizacja: parter, dostępna dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Na parterze w pobliżu znajduje  się toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnością.

Przeznaczone do prowadzenia szkoleń, warsztatów, konferencji mieszcząca 20 – 25 osób.

 

SALA wykładowa nr 27

Sala wykładowa o powierzchni 40 m². 

Lokalizacja: 1 piętro

Przeznaczone do prowadzenia szkoleń, warsztatów, konferencji mieszcząca 20 osób.

 

SALA wykładowa nr 26

Sala wykładowa o powierzchni 50 m². 

Lokalizacja: 1 piętro

Przeznaczone do prowadzenia szkoleń, warsztatów, konferencji mieszcząca 30 – 40 osób.